Apartamenty
Apartament Fala Spokoju

Apartament 43m na 1 piętrze obejmuje: sypialnię, przedpokój, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Do dyspozycji Gości szybki Internet oraz bogaty abonament TV. Nasze apartamenty wyposażone są w meble oraz sprzęty wysokiej jakości, co sprawi, że Państwa wczasy w Uzdrowisku Ustka będą niezapomnianym przeżyciem. Dla nas wczasy to nie tylko noclegi ale komfort i wygoda.

 

ROZWIŃ INFORMACJE

Sypialnia wyposażona jest w dwuosobowe łóżko z wygodnymi materacami, szafę wnękową, telewizor z dużą ilością programów.

Salon wyposażony jest dwa jednoosobowe łóżka z wygodnymi materacami, pełniącymi w ciągu dnia funkcję wypoczynku, szafę wnękowa, ławę - stolik kawowy, stół z krzesłami, szafkę RTV, telewizor z bogatą ofertą programów i podłączeniem do Internetu.

Aneks kuchenny wyposażony jest w stół z krzesłami, płytę indukcyjną, lodówkę, zmywarkę, piekarnik  oraz ekspres do kawy i czajnik. Do dyspozycji Gości zastawa stołowa, sztućce, garnki, patelnie, naczynia i przybory zazwyczaj używane w kuchni.

Łazienka wyposażona jest prysznic, szafkę łazienkową z umywalką, pralkę i suszarkę do włosów.

Przedpokoju znajdują się dwie szafy wnękowe, sejf, a także żelazko wraz z deską do prasowania oraz odkurzacz.

 

Apartament Fala Radości

Apartament 43m z tarasem na parterze obejmuje sypialnię, salon, kuchnię, łazienkę, taras. Oferujemy Gościom szybki Internet oraz bogaty abonament TV. Wyposażyliśmy nasze apartamenty w meble oraz sprzęty wysokiej jakości, aby uczynić wczasy w Uzdrowisku Ustka niezapomnianymi. Zapewniamy nie tylko noclegi, ale poprzez wygodę i komfort wprawiamy naszych Gości w wyśmienity, wakacyjny, beztroski nastrój.

ROZWIŃ INFORMACJE

Sypialnia wyposażona jest w podwójne łóżko z bardzo wygodnymi materacami, biurko, szafę wnękową, telewizor z dużą ilością programów.

Salon wyposażony jest w dwa jednoosobowe łóżka z bardzo wygodnymi materacami, pełniącymi w ciągu dnia funkcję wypoczynku, szafę wnękową, stolik kawowy, fotel, szafkę RTV, telewizor z bogatą ofertą programów i podłączeniem do Internetu.

Kuchnia wyposażona jest w stół z krzesłami, płytę indukcyjną, lodówkę, zmywarkę, piekarnik, ekspres do kawy oraz czajnik. Do dyspozycji Gości zastawa stołowa, sztućce, garnki, patelnie, naczynia i przybory zazwyczaj używane w kuchni.

Łazienka wyposażona jest w prysznic, szafkę łazienkową z umywalką, pralkę oraz suszarkę do włosów.

W Przedpokoju znajduje się szafa wnękowa, żelazko wraz z deską do prasowania, sejf oraz odkurzacz.
 

Apartament Dobra Fala

Apartament 90m - parter i piętro, z tarasem na parterze. Parter obejmuje sypialnię, salon, kuchnię, łazienkę, przedpokój, taras. Piętro obejmuje sypialnię, salon z aneksem kuchennym, łazienkę, przedpokój. Do dyspozycji naszych Gości jest szybki Internet oraz bogaty abonament TV. Wysokiej jakości meble, sprzęty i urządzenia zapewnią niezapomniane wczasy w Uzdrowisku Ustka. Gwarantujemy nie tylko noclegi, ale najwyższy komfort i wygodę.

ROZWIŃ INFORMACJE

 

PARTER

Sypialnia: podwójne łóżko z bardzo wygodnymi materacami, biurko, szafa wnękowa, telewizor.

Salon: dwa łóżka jednoosobowe z bardzo wygodnymi materacami, które w ciągu dnia pełnią funkcję wypoczynku, szafa wnękowa, ława, szafka RTV,  telewizor.

Kuchnia: stół z krzesłami, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik, zastawa stołowa, sztućce, garnki, przybory kuchenne.

Łazienka: prysznic, szafka z umywalką, pralka, suszarka do włosów.

Przedpokój: szafa wnękowa, żelazko i deska do prasowania, odkurzacz, sejf.

 

PIĘTRO

Sypialnia: podwójne łóżko z bardzo wygodnymi materacami, szafa wnękowa, telewizor z bogatą ofertą programów.

Salon: dwa łóżka pojedyncze z bardzo wygodnymi materacami, które w ciągu dnia pełnią funkcję wypoczynku, stolik kawowy, szafa wnękowa, stół z krzesłami, szafka RTV, telewizor z bogatą ofertą programów i podłączeniem do Internetu.

Aneks kuchenny: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, ekspres do kawy, czajnik, zastawa stołowa, sztućce, garnki, przybory kuchenne.

Łazienka: prysznic, szafka z umywalką, pralka, suszarka do włosów.

Przedpokój: dwie szafy wnękowe, żelazko z deską do prasowania, odkurzacz, sejf.

Kontakt
Apartamenty 3fale.pl
ul. Marynarki Polskiej 64C
Ustka 76-270

+48 572 217 617
biuro@3fale.pl
Wiadomość wysłana