Wynajem długofalowy po sezonie

Od października do marca polecamy wynajem apartamentów w korzystnym rozliczeniu miesięcznym:

Apartament Fala Spokoju. Cena za miesiąc za apartament dla maksymalnie 4 osób: 2.500 zł plus opłaty za prąd, wodę i gaz, wywóz śmieci, opłaty klimatyczne.

Apartament Fala Radości: Cena za miesiąc za apartament dla maksymalnie 4 osób: 3.000 zł plus opłaty za prąd, wodę i gaz, wywóz śmieci, opłaty klimatyczne.

 

Cena obejmuje wymianę pościeli i ręczników oraz sprzątanie raz na 2 tygodnie, pakiet TV, Internet.

 

Zaliczka za pierwszy miesiąc w wysokości 35% ceny płatna w ciągu 3 dni od dnia rezerwacji, reszta ceny płatna przelewem maksymalnie 3 dni przed przyjazdem lub gotówką przy zameldowaniu. Za każdy kolejny miesiąc zapłata na tydzień przed jego rozpoczęciem. Rozlicznie mediów na podstawie okazanych rachunków.

 

Kaucja zwrotna 1.000 zł plus 200 zł za każdy komplet kluczy (maksymalnie 2 komplety) płatna przelewem 3 dni przed przyjazdem lub gotówką przy zameldowaniu.

Zameldowanie: od 14:30 do 22:00; Wymeldowanie: od 7:00 do 11:00. Konieczne jest telefoniczne (tel.: 601 719 020) umówienie godziny zameldowania oraz wymeldowania.

 

Prosimy o kontakt pod adresem: maciej.stoklosa@3fale.pl

KONTAKT

+48 601 719 020

Marynarki Polskiej 64C, Ustka

rezerwacje@3fale.pl

Zapraszamy do nas na wczasy! 3fale.pl Apartamenty Ustka to bardzo dobry pomysł na udane wczasy bez względu na pogodę czy porę roku! Wyśmienita lokalizacja! Super design, nowe apartamenty! Wygodne materace umilające noclegi! Drewniane podłogi, ekskluzywne meble, sprzęty wysokiej jakości. Bogata oferta programów, duży, płaski odbiornik TV podłączony do Internetu. Łóżeczka dziecięce dla bezpieczeństwa dzieci! Goście, którzy spędzili wczasy w 3fale.pl Apartamenty Ustka, bardzo doceniają troskliwą opiekę personelu, komfort, przytulność, wygodę, gustowność wyposażenia, mebli i sprzętów oraz czystość. Zwracają także uwagę na fakt, że nasze apartamenty mają wyjątkowo dogodne położenie. Z dala od zgiełku, jednak bardzo blisko plaży, portu, bulwaru portowego, kafejek, restauracji, sklepów. Swoje opinie wyrażone w słowach oraz maksymalnych notach za udogodnienia, personel, czystość, lokalizację oraz stosunek ceny do jakości, zamieszczają na portalach booking.com oraz airnbnb. Często piszą także z podziękowaniami za cudowne wczasy bezpośrednio do nas. Na przykład, w czerwcu 2017 roku, nasza Klientka napisała, że dzięki jakości naszych materacy, po raz pierwszy od siedmiu lat nie bolał jej kręgosłup ja wstawała rano z łóżka. 100% zadowolonych Gości 3fale.pl Apartamenty Ustka oraz wyśmienite recenzje na portalach, uznajemy za nasz duży sukces! Staramy się każdego dnia aby Państwa noclegi oraz wczasy w Uzdrowisku Ustka były jak najlepsze. Serdecznie zapraszamy - 3fale.pl Apartamenty Ustka, dr Maciej Stokłosa z Zespołem!