Lokalizacja

Ustka, Marynarki Polskiej 64C

  • 50 metrów od portu
  • 50 metrów od deptaku
  • 600 metrów od plaży
  • 450 metrów od latarni morskiej.

Ustka to osiemnasto-tysięczne miasto w północnej Polsce u ujścia rzeki Słupi do Morza. Jest miastem portowym oraz uzdrowiskiem. Posiada dwa kąpieliska morskie. Ustka jest bardzo dobrze skomunikowana ze Słupskiem komunikacją miejską autobusową oraz komunikacją kolejową, co może umilić wczasy w pochmurne dni.

Ustka ma klimat o właściwościach leczniczych, szczególnie pomocny przy leczeniu chorób ortopedyczno-urazowych, chorób układu nerwowego, chorób reumatologicznych, chorób kardiologicznych i nadciśnienia oraz chorób górnych dróg oddechowych. Uzdrowisko Ustka może się pochwalić sześcioma zakładami lecznictwa uzdrowiskowego.

Na terenie Ustki znajdują się dwa kąpieliska morskie: (1) Ustka Wschód – 500 metrów linii brzegowej w kierunku wschodnim; (2) Ustka Zachód – 200 metrów linii brzegowej w kierunku zachodnim. Kąpieliska te spełniają wymogi jakościowe dla wody w kąpieliskach Unii Europejskiej. W lecie są patrolowane przez ratowników WOPR.

KONTAKT

+48 601 719 020

Marynarki Polskiej 64C, Ustka

rezerwacje@3fale.pl

Zapraszamy do nas na wczasy! 3fale.pl Apartamenty Ustka to bardzo dobry pomysł na udane wczasy bez względu na pogodę czy porę roku! Wyśmienita lokalizacja! Super design, nowe apartamenty! Wygodne materace umilające noclegi! Drewniane podłogi, ekskluzywne meble, sprzęty wysokiej jakości. Bogata oferta programów, duży, płaski odbiornik TV podłączony do Internetu. Łóżeczka dziecięce dla bezpieczeństwa dzieci! Goście, którzy spędzili wczasy w 3fale.pl Apartamenty Ustka, bardzo doceniają troskliwą opiekę personelu, komfort, przytulność, wygodę, gustowność wyposażenia, mebli i sprzętów oraz czystość. Zwracają także uwagę na fakt, że nasze apartamenty mają wyjątkowo dogodne położenie. Z dala od zgiełku, jednak bardzo blisko plaży, portu, bulwaru portowego, kafejek, restauracji, sklepów. Swoje opinie wyrażone w słowach oraz maksymalnych notach za udogodnienia, personel, czystość, lokalizację oraz stosunek ceny do jakości, zamieszczają na portalach booking.com oraz airnbnb. Często piszą także z podziękowaniami za cudowne wczasy bezpośrednio do nas. Na przykład, w czerwcu 2017 roku, nasza Klientka napisała, że dzięki jakości naszych materacy, po raz pierwszy od siedmiu lat nie bolał jej kręgosłup ja wstawała rano z łóżka. 100% zadowolonych Gości 3fale.pl Apartamenty Ustka oraz wyśmienite recenzje na portalach, uznajemy za nasz duży sukces! Staramy się każdego dnia aby Państwa noclegi oraz wczasy w Uzdrowisku Ustka były jak najlepsze. Serdecznie zapraszamy - 3fale.pl Apartamenty Ustka, dr Maciej Stokłosa z Zespołem!