Atrakcje Ustki

Promenada USTKA

Promenada nadmorska w Ustce została wybudowana w 1875 roku.

Plaża Ustka

Rzeka Słupia dzieli plaże na część zachodnią z ustronnymi plażami oraz wschodnią z promenadą, latarnią morską oraz bulwarem portowym. Przejście pomiędzy plażami jest możliwe dzięki zwodzonemu mostowi w Porcie Ustka.

Latarnia Morska

Latarnia Morska Ustka została wybudowana w 1892 roku. Świeci na około 30 kilometrów. Latem można ją zwiedzać.

Port Ustka

Port Ustka powstał jeszcze w XIV wieku. Został znacznie rozbudowany w latach 1809-1810 oraz 1864-1903. Port obsługuje kutry, statki turystyczne oraz jachty.

Dom szachulcowy

Szachulec – typ ściany, w Polsce często spotykany na Pomorzu, oszkielecie drewnianym, wypełninym sieczką oraz trocinami.

KONTAKT

+48 601 719 020

Marynarki Polskiej 64C, Ustka

rezerwacje@3fale.pl

Zapraszamy do nas na wczasy! 3fale.pl Apartamenty Ustka to bardzo dobry pomysł na udane wczasy bez względu na pogodę czy porę roku! Wyśmienita lokalizacja! Super design, nowe apartamenty! Wygodne materace umilające noclegi! Drewniane podłogi, ekskluzywne meble, sprzęty wysokiej jakości. Bogata oferta programów, duży, płaski odbiornik TV podłączony do Internetu. Łóżeczka dziecięce dla bezpieczeństwa dzieci! Goście, którzy spędzili wczasy w 3fale.pl Apartamenty Ustka, bardzo doceniają troskliwą opiekę personelu, komfort, przytulność, wygodę, gustowność wyposażenia, mebli i sprzętów oraz czystość. Zwracają także uwagę na fakt, że nasze apartamenty mają wyjątkowo dogodne położenie. Z dala od zgiełku, jednak bardzo blisko plaży, portu, bulwaru portowego, kafejek, restauracji, sklepów. Swoje opinie wyrażone w słowach oraz maksymalnych notach za udogodnienia, personel, czystość, lokalizację oraz stosunek ceny do jakości, zamieszczają na portalach booking.com oraz airnbnb. Często piszą także z podziękowaniami za cudowne wczasy bezpośrednio do nas. Na przykład, w czerwcu 2017 roku, nasza Klientka napisała, że dzięki jakości naszych materacy, po raz pierwszy od siedmiu lat nie bolał jej kręgosłup ja wstawała rano z łóżka. 100% zadowolonych Gości 3fale.pl Apartamenty Ustka oraz wyśmienite recenzje na portalach, uznajemy za nasz duży sukces! Staramy się każdego dnia aby Państwa noclegi oraz wczasy w Uzdrowisku Ustka były jak najlepsze. Serdecznie zapraszamy - 3fale.pl Apartamenty Ustka, dr Maciej Stokłosa z Zespołem!